
Лазерный уровень 4D Bigstren 18763 нивелир лазерный Лазерный уровень для стройки
2 998,75 ₴
2 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 18763
Лазерний рівень 16-рядковий Bigstren 18763 - Це вимірювання 4D - 360 градусів - він випромінює 16 ліній вимірювання, включно з 8 вертикальними і 8 горизонтальними. Зелені лазерні промені забезпечують точне і чітке вирівнювання.
Кріплення на стіну - в комплект входить кріплення на стіну. Досить закрутити металеву пластину на обраній стіні, а потім використовувати регульований тримач з двома потужними магнітами, які забезпечують міцне з'єднання із закрученою пластиною. Це дає змогу безпроблемно встановлювати рівень на будь-якій висоті стіни.
Водонепроникний і стійкий до бруду - рівень виготовлений з міцних матеріалів, завдяки захисту за стандартом IP54, прилад водонепроникний і стійкий до пилу та бруду.
Функція автоматичного вирівнювання - функція автоматичного вирівнювання може компенсувати невеликі нерівності до 3°, у разі перевищення 3° лазерна указка блиматиме, щоб нагадати вам поставити її на рівне місце.
Основні характеристики
Лазерний діод: 532 нм; зелене світло;
Промені: 360° x 3 12 (3D), 360° x 4 16 (4D);
Діапазон автоматичного вирівнювання: +/- 3°;
Напруга: 220-240 В;
Точність по вертикалі/горизонталі: 0,2 мм / 10 м;
Водонепроникність: IP54;
Робочий діапазон: до 25 м;
Час роботи: до 5 годин;
Зарядка: мережа;
Батарея: 150 мАг;
Робоча температура: -5°C до 50°C;
Розміри рівня: 12 х 10 х 13 см;
Розміри у футлярі: 15 х 22 х 20 см;
Вага: 0,56 кг;
Вага в упаковці: 1,644 кг.
Комплектація:
2 акумулятори;
Зарядний пристрій;
Підйомна платформа; Підйомна платформа;
Багатофункціональна магнітна гвинтова база; Багатофункціональна магнітна гвинтова база;
Кріплення на стіну;
Адаптер для штатива; Адаптер для штатива;
Пульт дистанційного керування;
Сумка/чохол; Сумка/чохол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bigstren |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Лазерный диод | 532 нм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 0.15 А·ч |
| Вес | 0.56 кг |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Дополнительные функции | |
| Количество лазерных плоскостей | 2 |
| Габариты | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 130 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Штатив | Нет |
- Цена: 2 399 ₴









